ČLÁNKY » Výklady » Výklad na rok 2015 » Výklad na rok 2015
Výklad na rok 2015

 

 

Výklad na rok 2015
Než se podíváme s dychtivostí na výklad na další rok, podívejme se prosím na to, co cítíme teď a
tady. Jakou energii si přinášíme
z roku minulého. Rozhlédněme se okolo a podívejme se na ostatní kolem nás a pak do sebe. Splnili jsme očekávání roku minulého? Pokud se dnes cítíte unaveně, zraněně, čtete tyto řádky od někud z koutku v tichosti a samotě, kde si lížete své rány,

s vírou v lepší zítřek…?!...pak jste obstáli! Loňský rok byl výzvou a vybízel ke změnám, které byly pro „nový“ život nevyhnutelné, ale pozor…minulý rok vybízel také k POKOŘE a tam se teprve k výsledkům budeme blížit.


Možná se Vám zdá, že dané okolnosti nedávají žádný smysl. Že některé minuty se vlečou déle než hodiny a že snad ani není východisko z momentální situace, ale věřte, že tato bolest již brzy pomine. Protože, právě tyto okolnosti nám dláždí cestu a postup v našich plánech, které se vyplatí.


V oblasti financí bude tento rok zatěžkán zkouškami. Naše představy ohodnocení se nebudou slučovat s naší aktivitou vloženou do pracovního nasazení a mohou být důsledkem hádek, neshod a zahořklostí. Tady se poprvé setkáváme s odpovědí na otázku POKORY, kterou jsme měli nabýt v minulém roce. Pokud chceme předejít těmto pocitům a následným důsledkům, mějme na paměti: „co zaseješ, to také sklidíš!“ Ten kdo se bude snažit dělat vše s nejčistším svědomím a vědomým, se nemusí obávat karmy peněz v tomto roce. Těm ostatním mohu jen poradit, že obviňováním ostatních a vnitřní záští se neposunou jinam než o mnoho kroků zpět.

Na karmu materiální je velice úzce navázána schopnost určování vlastního směru života. Protože pokud jsme schopni ovládnout naši vůli a pýchu, máme možnost porozumět sobě samým, svému životu a svým možnostem. Teprve pak můžeme ze současných napjatých podmínek pozvolna přejít do klidných vod a nabrat síly na další cestu, která bude mnohem pokojnější.

Zdá se, po přečtení těchto pár řádek, že tento rok nebude až tak lehký, jak jsme doufali…, ale nebojte vše se v tuto chvíli zdá být horší, než ve skutečnosti je! Pokud odhodíme pocit oběti a postavíme se čelem a vzpřímeně, zahlédneme někde na horizontu náš splněný sen. Pak je jen na nás, zda si pro něj ráčíme dojít!?


Rok minulý nás posunul svým vedením k vyřešení našich rodinných záležitostí, a pokud se nám podaří se s pokorou postavit i k finančním záležitostem, bude tento rok symbolem rodiny a jejích úspěchů. Partnerské a manželské vztahy se upevní, nezadaní mají letos příležitost potkat svého „osudového“ partnera. Tam kde nepanuje ve vztahu láska, přijdou okolnosti, které situaci
vyřeší…ať tak či tak! Pro ty, kteří své lásce věří, je to dobrá zpráva. Pro ostatní je to vykřičník, který varuje: „ DĚLEJ NĚCO, NEBO NEBUDE NIC.“…VŠE HODNOTNÉ BUDE VYLEPŠENO A VŠE ZBYTEČNÉ BUDE VYMETENO….


S potěšením píši, že duchovní růst nás všech je na dobré cestě, ale zatím se jen tak trochu „loudá“, ale Bůh mi prostřednictvím karet říká: „Věř, protože víra je vše co na své cestě ke světlu potřebuješ.“¨

A JÁ NÁM VŠEM VĚŘÍM!


Zdeňka  -   SOPHISTES