ČLÁNKY » Výklady » Výklad na rok 2014 » Výklad na rok 2014
Výklad na rok 2014

 

 

Výklad na rok 2014Když jsem zveřejňovala výklad v lonském roce, sama jsem netušila, jak hluboce zasáhne mě a mou rodinu...i přes veškeré těžkosti, mohu dnes s klidem v duši říci " vše je jak má být!"
Letošní rok nám umožňuje vložit energii do "skutečných" hodnot...do rodiny, vztahu. Je potřeba dokončit zapocaté a neustrnout v půl cesty...co má být odděleno,oddělit a co stmeleno, stmelit a hýčkat!
Materiální svět nám půjde naproti novými přiležitostmi a jen slepý by je minul...a pokud by se i tak stalo, přijdou nové. Ten kdo se nebojí přiložit "ruku" k dílu, bude odměněn. Pokud Vás láká změna či nová pracovní nabídka, neváhejte!
Dostatek financí, nám přinaší možnost se věnovat více své Duši a jejímu rozvoji. Kladu si ale otázku, pochopí lide, k čemu jim byla hojnost dána? Půjdou cestou poznání, nebo ji nechají proklouznout mezi prsty a budou chlácholit své ego?! Uvědomí si, ze Bůh nám dává dalši z mnoha šancí ukončit karmu, která trvá uz staletí a nabízí očistění v Novém věku?!
Jsme uz tak zvyklí balancovat na hraně, že bude težké se rozhodnout....ale každý máme volbu!...budu se v zrcadle vidět jako oběť?...jako hvězda, plná strachu, ze někdo bude lepší?...jako človek, který dostal šanci začít znovu? 
Tento rok bude připomínat hru "člověče nezlob se", mnohokrát budeme "vyhozeni", ale vždy můžeme vyrazit znovu a dojít do cíle...jen těžko se během hry pozná kdo právě vyháavá, protože vše se může během minuty změnit....
JE TO ROK PLNÝ ŠANCÍ A JE JEN NA NÁS JESTLI JE VYUŽIJEME!

Já se na něj těším! Na všechny nové možnosti a příležitosti...vnímám ho jako rok odpuštění a odměny. 
Přeji si, aby jste to cítili stejně. ....Zdeňka