Úvod » Kyvadla » Čakrové kyvadlo s AMETYSTEM


        

Čakrové kyvadlo s AMETYSTEM

skladem

 

Číslo produktu: 3680
naše cena bez DPH: 347 Kč
naše cena s DPH (21 %):
420 Kč

Kompletní specifikace

Čakrové kyvadlo k harmonizaci čaker s drahým kamenem AMETYST.

Ametyst: Je tradičně kamenem čistoty, zbožnosti a býval šperkem králů. Je to mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou, má vysoké spirituální vibrace. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl, je kamenem pravé, ryzí, emocionální lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, pomáhá přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Čistí a harmonizuje krční a korunní čakru.

Pokud jste se rozhodli používat kyvadélko, pak patříte mezi tu část lidí, kteří věří, nebo jsou alespoň ochotni přijmout fakt, že existuje něco více, než jen náš hmotný svět.

Kyvadlo se velmi dobře hodí jako magická pomůcka. Používání kyvadla k věštění se říká radiestézie. Kyvadlo může např. otestovat sílu energetických polí a magického příslušenství, nebo může fungovat jako prostředník k navázání kontaktu s duchovními bytostmi. Práce s kyvadlem je mnohem jednodušší a v podstatě i rychlejší než výklad karet, je prostě pro ty (a nejenom pro ně), kteří chtějí dostat jasnou a rychlou odpověď na jakoukoliv otázku.

Používá se také na hledání vody, sledování stopy, nebo pátrání po ztraceném předmětu.

Komentáře

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.